Zavážacia loďka Carplounge RT4 V3 Element

4 5
Zľava!

 2,099.00 s DPH

Model RT4 V3 je vybavený najmodernejším sonarom Raymarine Element, ktorý sa exkluzívne inštaluje len do lodiek výrobcu Carplounge.

  • Cena: 0,00 €
  • Detailné fotografie jednotlivých dizajnov nájdete na našej stránke v sekcii Galéria.
  • Novinka! SmartPWR batérie sú najmodernejším spôsobom napájania zavážacích lodiek Carplounge s inteligentným nabíjaním.
  • Štandardné motory – sériovo montované motory, ktoré ponúkajú jedinečný pomer cena/kvalita. Ultra tiché 50A-ESC motory – ideálne do plytkých jazier, kde je potrebné zabezpečiť čo najnižšiu hladinu hluku. Tieto motory majú o 25% vyšší výkon pri 15% šetrení spotreby energie. Silnejšie Graupner Brushless HPD motory – najsilnejšie motory, ktoré sa montujú do zavážacích lodiek Carplounge. Svoje uplatnenie nájdu na veľkých jazerách a riekach.
  • Prípravky na maximálne zjednodušenie lovu kaprov v stĺpci pomocou zig rig metódy.
  • Kvalitný nerezový stojan určený na zavážaciu loďku Carplounge RT4. K dispozícii 3 rôzne druhy. BASIC STAINLESS - strieborný nerezový rám, ktorý sa dá použiť s akýmikoľvek vidličkami so závitom 3/8BSF. BASIC STAINLESS BLACK - čierny nerezový rám, ktorý sa dá použiť s akýmikoľvek vidličkami so závitom 3/8BSF. DELUXE - luxusný nerezový stojan so zabudovanými výsuvnými nohami.

Informácie o produkte

Model RT4 od nemeckého výrobcu Carplounge patrí medzi absolútnu špičku medzi zavážacími loďkami. Už jej dizajn napovedá o technickej vyspelosti tohto modelu. Model RT4 V3 je vybavený najmodernejším sonarom Raymarine Element, ktorý sa exkluzívne inštaluje len do lodiek výrobcu Carplounge.

Voliteľným je update RT4 QHD Realvision, ktorý ponúka realistické 3D zobrazenie skenovaného dna pod loďkou (viď obrázok nižšie):

Túto zostavu je možné doplniť o veľmi populárny autopilot Toslon X-Pilot, ktorý zabezpečí automatické presúvanie loďky medzi uloženými bodmi. Jedná sa o relatívne jednoduchý a spoľahlivý autopilot, ktorý sme už inštalovali do stoviek lodiek na Slovensku. Pomocou praktického držiaku, ktorý dodávame spolu s autopilotom, sa dá jednoducho namontovať na diaľkové ovládanie, čím vytvorí jeden kompaktný celok.

Základné údaje o loďke:
– 2,4GHz 6-kanálový diaľkový ovládač
– dve nezávislé komory s nosnosťou 4g (2x2kg)
– bez externej antény (inegrovaná v trupe loďky)
– hlavné svetlo s 26 LED (ovládanie diaľkovým ovládaním)
– pohon a riadenie dvomi prúdovými čerpadlami zo sklených vláken
– trup loďky s 5mm sklených vláken ABS
– najmodernejší BUS systém riadenia elektroniky
– guličkové ložiská mechanizmu dverí
– kapacita krmiva spolu 5 litrov
– ľahké Li-Ion batérie s dlhou životnosťou
– sklápacia hliníková rukoväť
– digitálny merač stavu napätia batérie

Obsah dodávky RT4 V3:
– RT4 zavážacia loďka v zvolenom dizajne
– sonar Raymarine Element (+ aplikácia do tabletu)
– 2,4GHz diaľkový ovládač Jamara
– dve batérie podľa zvoleného typu v konfigurácii
– profi nabíjačka 220V
– cca 1 hod. školenie priamo pri vode, resp. prostredníctvom videohovoru

Podobné produkty