Zavážacia loďka Carplounge RT4 V4 Element DIZAJN 21-11-12-01

4 5
Zľava!

 3,399.00 s DPH

V4 – nástupca predošlej verzie V3, ktorá sa stala veľmi populárnou medzi rybármi. Okrem najnovšieho sonaru Raymarine Element  je systém vybavený vylepšeným mapovaním, rýchlejším autopilotom a mnohými ďalšími funkciami.

  • Cena: 0,00 €
  • Novinka! SmartPWR batérie sú najmodernejším spôsobom napájania zavážacích lodiek Carplounge s inteligentným nabíjaním.
  • Štandardné motory – sériovo montované motory, ktoré ponúkajú jedinečný pomer cena/kvalita. Ultra tiché 50A-ESC motory – ideálne do plytkých jazier, kde je potrebné zabezpečiť čo najnižšiu hladinu hluku. Tieto motory majú o 25% vyšší výkon pri 15% šetrení spotreby energie. Silnejšie Graupner Brushless HPD motory – najsilnejšie motory, ktoré sa montujú do zavážacích lodiek Carplounge. Svoje uplatnenie nájdu na veľkých jazerách a riekach.
  • Prípravky na maximálne zjednodušenie lovu kaprov v stĺpci pomocou zig rig metódy.
  • Kvalitný nerezový stojan určený na zavážaciu loďku Carplounge RT4. K dispozícii 3 rôzne druhy. BASIC STAINLESS - strieborný nerezový rám, ktorý sa dá použiť s akýmikoľvek vidličkami so závitom 3/8BSF. BASIC STAINLESS BLACK - čierny nerezový rám, ktorý sa dá použiť s akýmikoľvek vidličkami so závitom 3/8BSF. DELUXE - luxusný nerezový stojan so zabudovanými výsuvnými nohami.

Informácie o produkte

Jedinečná ponuka skladového dizajnu v exkluzívnej cene!!!

Pre dodatočnú zľavu 500 EUR je potrebné v košíku zadať kód poukážky V4-500.

Model RT4 od nemeckého výrobcu Carplounge patrí medzi absolútnu špičku medzi zavážacími loďkami. Už jej dizajn napovedá o technickej vyspelosti tohto modelu. Model RT4 V4 Ultra prináša najnovšiu technológiu, kedy sa na jednom tablete zobrazuje sonar, ovládanie autopilota a mapovanie kompatibilné s mapami Google maps.

Rovnako ako všetky zavážacie lode radu RT, aj táto je vyrábaná na zákazku špičkovými mechanikmi v nemeckom závode v Krefelde. Základom sú kvalitné značkové materiály používané profesionálnymi modelármi.

Základné údaje o loďke:

– 2,4GHz 6-kanálový diaľkový ovládač

– dve nezávislé komory s nosnosťou 4g (2x2kg)

– bez externej antény (inegrovaná v trupe loďky)

– hlavné svetlo s 26 LED (ovládanie diaľkovým ovládaním)

– pohon a riadenie dvomi prúdovými čerpadlami zo sklených vláken

– trup loďky s 5mm sklených vláken ABS

– najmodernejší BUS systém riadenia elektroniky

– guličkové ložiská mechanizmu dverí

– kapacita krmiva spolu 5 litrov

– ľahké Li-Ion batérie s dlhou životnosťou

– sklápacia hliníková rukoväť

– digitálny merač stavu napätia batérie

Obsah dodávky V4 Ultra:

– RT4 zavážacia loďka v zvolenom dizajne

– V4 autopilot s mapovaním a sonarom Raymarine Element

– tablet Samsung 10″ so stojanom

– 2,4GHz diaľkový ovládač Jamara

– dve batérie podľa zvoleného typu v konfigurácii

– profi nabíjačka 220V

– tvrdené puzdro na bezpečný prevoz loďky

– cca 1 hod. školenie priamo pri vode, resp. prostredníctvom videohovoru

Zároveň exkluzívne pre našich zákazníkov ponúkame mapy jazier:

VN Dobrá Niva, Počúvadlo, Green Lakes, Gergelík, Veľký Cetín a pod.

𝗧𝗘𝗦𝗧 𝗥𝗧𝟰 𝗩𝟰 𝗘𝗟𝗘𝗠𝗘𝗡𝗧 – prvé dojmy

V4 je nástupca predošlej verzie V3, ktorá sa stala veľmi populárnou medzi rybármi na celom svete. Okrem najnovšieho sonaru Raymarine Element  je systém vybavený vylepšeným mapovaním, rýchlejším autopilotom a mnohými ďalšími funkciami. Aj do našej flotily pribudla najnovšia lodička od Carplounge Tackle, ktorá posúva technológiu zavážacích lodiek do absolútnych výšin. Keďže som sa včera dostal s lodičkou prvý krát na ryby, zatiaľ len stručne zhrniem hlavné výhody oproti predošlej verzii V3.

𝟭. ANTÉNY. Proste nie sú. Resp. zadnú anténu nahradila anténa typu „žraločia plutva“ a antény na vysielači (jednotka na brehu) sú zabudované vo vnútri. Ostala len predná GPS anténa, ktorá sa dá tiež nahradiť za kratšiu. Ďalším plusom je indikátor stavu nabitia vysielača, ktorý je zabudovaný v jeho hornej časti.

𝟮. BATÉRIE. Elegantné riešenie, kedy sa dve lítiové 15Ah batérie jednoducho zasunú do konektorov vo vaničke umiestnenej v strede loďky. Nie je potrebné spájať žiadne káble. Batérie zároveň obsahujú LED indikátor stavu napätia, čiže je možné si stav nabitia kontrolovať aj pred rybačkou jednoduchým zatlačením tlačítka na baterke.

𝟯. APLIKÁCIA. Je intuitívna, systém ikon je prehľadný, reakcia loďky na príkazy z tabletu je okamžitá. Tu som zaznamenal obrovský pokrok oproti predošlej verzii. Prekrývanie dvoch základných zobrazení sonar a mapa robí z práce s loďkou ozajstný zážitok.

𝟰. SONAR. V4 obsahuje najnovší sonar od amerického výrobcu Raymarine – Element. Zobrazenie je dostatočne rýchle, odozva na obrazovke tabletu sa stíha načítavať aj pri rýchlejšom manévrovaní s loďkou. Samotná kvalita sonaru je ohromujúca. Okrem presného merania hĺbky je veľmi jednoduché identifikovať ryby, či tvrdosť dna. Dokonca nový typ sondy umožňuje aj pohľady do strán, tzv. „side view“, ktoré poznáme zo štandardných sonarov a dovoľujem si tvrdiť, že Carplounge je prvý výrobca, ktorý túto technológiu dokázal zabudovať aj do zavážacích lodiek.

Ale aby to nebolo len o výhodách, je tam aj jedno malé mínus. Jazyk. Zatiaľ je menu len v angličtine a nemčine, čo môže niektorým užívateľom spôsobovať ťažšiu orientáciu v systéme. Momentálne ale už pracujeme na preklade do slovenčiny, takže do konca roka by jedna z ďalších aktualizácií softvéru mala priniesť aj možnosť prepnúť jazyk do slovenčiny.

Ďalšie detailnejšie informácie o systéme V4 pribudnú čoskoro na našej stránke www.lodky.sk a na našom fb.

Podobné produkty