Obchod

Zavážacia loďka Carplounge RT4 Raymarine s autopilotom

 2,699.00 s DPH

Loďka s autopilotom a sonarom v jednom tablete

  • Cena: 0,00 €
  • Štandardné motory – sériovo montované motory, ktoré ponúkajú jedinečný pomer cena/kvalita. Ultra tiché 50A-ESC motory – ideálne do plytkých jazier, kde je potrebné zabezpečiť čo najnižšiu hladinu hluku. Tieto motory majú o 25% vyšší výkon pri 15% šetrení spotreby energie. Silnejšie Graupner Brushless HPD motory – najsilnejšie motory, ktoré sa montujú do zavážacích lodiek Carplounge. Svoje uplatnenie nájdu na veľkých jazerách a riekach.
  • Kvalitný nerezový stojan určený na zavážaciu loďku Carplounge RT4. Je rýchlo skladateľný a má hmotnosť len 2,5kg. Jeho stabilitu zabezpečujú vysúvacie nožičky, ktoré je možné v prípade nerovného brehu upraviť tak, aby bola loďka stále v horizontálnej polohe. Zadná časť stojana je navrhnutá tak, aby mohli byť do loďky vkladané montáže bez nutnosti nadvihovania loďky. Stojan je dodávaný v polstrovanom puzdre.
Katalógové číslo: RT4-1 Kategórie: Značka:

Popis

Model RT4 od nemeckého výrobcu Carplounge patrí medzi absolútnu špičku medzi zavážacími loďkami. Už jej dizajn napovedá o technickej vyspelosti tohto modelu. Raymarine prináša najnovšiu technológiu, kedy sa na jednom tablete zobrazuje sonar aj ovládanie autopilota.

Rovnako ako všetky zavážacie lode radu RT, aj táto je vyrábaná na zákazku špičkovými mechanikmi v nemeckom závode vo Willichu. Základom sú kvalitné značkové materiály používané profesionálnymi modelármi.

Prečítajte si náš najnovší článok o 3D mapovaní zavážacou loďkou, kde nájdete detailnejšie informácie o možnostiach využitia tejto zostavy.

Základné údaje o loďke:
– 2,4GHz 6-kanálový diaľkový ovládač (voliteľné príslušenstvo)
– dve nezávislé komory
– bez externej antény (inegrovaná v trupe loďky)
– hlavné svetlo s 26 LED (ovládanie diaľkovým ovládaním)
– pohon a riadenie dvomi prúdovými čerpadlami zo sklených vláken
– trup loďky s 5mm sklených vláken ABS
– najmodernejší BUS systém riadenia elektroniky
– guličkové ložiská mechanizmu dverí
– kapacita krmiva spolu 5 litrov
– ľahké LiPo batérie s dlhou životnosťou
– skladacia hliníková rukoväť
– digitálny merač stavu napätia batérie

Obsah dodávky:
– RT4 zavážacia loďka
– Raymarine autopilot
– 2,4GHz diaľkový ovládač (voliteľné príslušenstvo)
– dve batérie Li-Ion 14,8V 6,6Ah
– profi nabíjačka 220V s možnosťoDu pripojenia na autobatériu